مشاوره و سفارش

سیم‌های مسی

با کشف الکتریسیته و جریان برق و به کارگیری این نوع از انرژی در صنایع مختلف، نیاز به ساخت سیم‌های با کیفیت مناسب جهت انتقال این نیرو به وجود آمد. ساخت سیم‌ با حداکثر رسانایی و هدایت الکتریکی موجب می‌شد تا از اتلاف انرژی در این زمینه جلوگیری شود. انتخاب فلزی با رسانایی بالا اولین ویژگی مورد انتظار برای ساخت سیم‌ها بود. از طرفی به دلیل استفاده گسترده سیم‌ها در صنایع مختلف، همزمان نیاز به انتخاب فلزی با قیمت مناسب دو چندان شد.

سیم افشان

از پیچیده شدن تعداد بسیار زیادی از سیم‌های نازک مسی نرم به یکدیگر تولید ‌می‌شوند. این سیم‌ها بسیار منعطف بوده و برای بسیاری از مصارف مناسب است. نکته مهم مقاومت الکتریکی در آن‌هاست. به علت نوع تولید این سیم‌ها (پیچیدن هادی‌ها به یکدیگر) طول کلی سیم افزایش می‌یابد. افزایش طول باعث افزایش مقاوت الکتریکی در سیم و کاهش طول عمر آن به علت افزایش حرارت در سیم خواهد شد.

سیم مسی نیمه افشان

این سیم‌ها دارای ویژگی‌های سیم‌های افشان و مفتولیست. برای ساخت این دسته از سیم‌ها از چندین رشته مفتول مسی استفاده می‌گردد که به علت ضخامت مفتول‌ها انعطاف پذیری چندانی ندارند. از طرفی به علت افزایش ضخامت هادی در آن‌ها، مقاومت الکتریکی بالاتری نسبت به سیم افشان دارند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع سیم

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه وایر سیتی

نام مدیر مجموعه